Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ Ενημέρωση για τη σωστή λειτουργία των οργανωμένων αθλητικών εγκαταστάσεων (ανοιχτών και κλειστών) του Δ. Παγγαίου.

ΘΕΜΑ: Ενημέρωση για τη σωστή λειτουργία των οργανωμένων αθλητικών εγκαταστάσεων (ανοιχτών και κλειστών) του Δ. Παγγαίου.

Σας ενημερώνουμε ότι βάση των Διευκρινιστικών Οδηγιών για την Άθληση στο Σύνολο της Επικράτειας υπό το Καθεστώς Ειδικών Περιοριστικών Μέτρων για την Αντιμετώπιση της Πανδημίας Covid-19, όλα τα αθλητικά σωματεία που κάνουν χρήση των αθλητικών εγκαταστάσεων του Δ. Παγγαίου θα πρέπει να προσκομίζουν, σε εβδομαδιαία βάση, στο Γραφείο Αθλητισμού του Δήμου ή στο mail : , κατάσταση αθλητών και το ωράριο προπόνησής τους καθώς και τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα των τεστ Covid-19 των αγωνιστικών τμημάτων τους.

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ