Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ η Λεωφόρος Φρ. Παπαχρηστίδη θα παραμείνει κλειστή για την κυκλοφορία των οχημάτων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Δευτέρα 17/05/2021 και από ώρα 8:00 – 20:00, λόγω προγραμματισμένων εργασιών ασφαλτόστρωσης, η Λεωφόρος Φρ. Παπαχρηστίδη θα παραμείνει κλειστή για την κυκλοφορία των οχημάτων από τη συμβολή της με την οδό Εθνικής Αντιστάσεως ( Πλάτανος ) έως τη συμβολή της με την οδό Δήμου Δημάδη ( Εθνική Τράπεζα ).Η κίνηση των οχημάτων θα γίνεται μέσω της περιμετρικής οδού ( Λεωφόρου Σερρών ) και σύμφωνα με τις υποδείξεις των προσωρινών μέτρων κυκλοφορίας που θα εκδώσει η Αστυνομική Διεύθυνση Καβάλας.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_17052021.pdf