Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ 1η Επαναληπτική Δημοπρασία εκμίσθωσης του αριθ. 971 αγροτεμαχίου εκμίσθωσης του αριθ. 971 αγροτεμαχίου, έκτασης 21.812τμ, αγροκτήματος Οφρυνίου

ΑΡ. ΠΡΩΤ. : 11029/4-5-2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  1ης ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑΣ

Στις 11 Μαϊου 2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:45 π.μ. έως 11:15 π.μ στο δημοτικό κατάστημα (αίθουσα συνεδριάσεων) και ενώπιον της αρμόδιας Επιτροπής θα διεξαχθεί η επαναληπτική πλειοδοτική, φανερή και προφορική δημοπρασία εκμίσθωσης του αριθ. 971  αγροτεμαχίου, έκτασης 21.812τμ, αγροκτήματος Οφρυνίου  που βρίσκεται στην Τοπική Κοινότητα Οφρυνίου.

Όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν στην επαναληπτική δημοπρασία, μπορούν να ενημερώνονται για τους όρους δημοπρασίας και μίσθωσης της ανωτέρω έκτασης, στον χώρο ανακοινώσεων της έδρας του Δήμου, στα καταστήματα των δημοτικών ενοτήτων όπου είναι τοιχοκολλημένο το πλήρες κείμενο των όρων, καθώς και από την ιστοσελίδα του Δήμου όπου έχει αναρτηθεί.

Η παρούσα θα τοιχοκολληθεί στο χώρο ανακοινώσεων της έδρας του Δήμου, στα καταστήματα  και θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του.

Ελευθερούπολη, 04-Μαϊου-2015

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ