Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 25/01/2022 ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΟΙ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ 26/01/2022

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 25/01/2022
ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΟΙ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΓΓΑΙΟΥ
Σύμφωνα με την πρόβλεψη της Ε.Μ.Υ., αλλά και μετά από ενημέρωση που είχαμε από την Πολιτική Προστασία και αύριο ημέρα Τέταρτη 26 Ιανουαρίου θα διατηρηθούν οι χαμηλές θερμοκρασίες και ο ολικός παγετός στα όρια του Δήμου Παγγαίου. Με δεδομένα τα παραπάνω όλες οι Σχολικές Μονάδες της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης καθώς και οι Παιδικοί και βρεφονηπιακοί Σταθμοί του Δήμου Παγγαίου , θα παραμείνουν και αύριο κλειστές.

kleista-sxoleia-1.webp